Πρόγραμμα υποδοχής κηδεμόνων για το σχολικό έτος  2016 - 2017        .pdf   .docx

      2ο ΓΕΛ Ευόσμου.       Πρόγραμμα υποδοχής κηδεμόνων για το σχολικό έτος  2016 - 2017

Καθηγητής / Καθηγήτρια

Ειδικότητα

Ώρα υποδοχής

Δευτέρα

Τρίτη

Τετάρτη

Πέμπτη

Παρασκευή

1

Δημητρίου Κυριακή

Θεολόγος

  5η

   3η   

     

 

    5η

2

Μαυρομιχάλη Ευθυμία

Θεολόγος

 

   4η

    3η

 

 

3

Αθανασίου Ανδρέας

Φιλόλογος

  5η           

  

  

   2η

    2η

4

Γιαμαλή Αικατερίνη

Φιλόλογος

 

   5η

 

   4η

    5η

5

Γιάννου Βασιλική

Φιλόλογος

  

   6η  

 

   5η

    4η

6

Ζιάρα Αικατερίνη

Φιλόλογος

    

   2η

    

   4η 

    3η    

7

Θεοφάνους Γεωργία

Φιλόλογος

    4η

    

 

   3η

    3η

8

Μακρής Δημήτριος

Φιλόλογος

    3η

   3η

    5η

  

     

9

Μοσχοβίδου Σουζάνα

Φιλόλογος

    

   2η    

    5η

 

    5η

10

Παπαδημητρίου Θεοδώρα

Φιλόλογος

   4η

   4η

  

   2η

    

11

Στολίδου Όλγα

Φιλόλογος

   4η

   4η

    4η

  

   

12

Τριανταφυλλίδης Σπύρος

Φιλόλογος

   3η

   5η   

    

   3η

     

13

Τσιτιρίδου Δέσποινα

Φιλόλογος

   4η

   4η

    6η

 

 

14

Ζιάκου Βασιλική

Μαθηματικός

   2η

   5η

  

   5η

 

15

Λυκάρτσης Γεώργιος

Μαθηματικός

   5η    

 

    4η

   3η

   

16

Ποιμενίδου Θεοδώρα

Μαθηματικός

   6η  

   6η  

    3η

    

 

17

Σπαθόπουλος Αλέξανδρος

Μαθηματικός

    

   4η   

    4η

    

    3η

18

Τοπουρτής Δημήτριος

Μαθηματικός

    

   4η   

    2η

    

    5η

19

Κοκόλης Σταύρος

Φυσικός

   4η  

   6η    

    

  

    4η

20

Σφύρης Παναγιώτης

Φυσικός

 

   3η  

    

   6η

    4η

21

Βροντίλη Φανή

Χημικός

    

 

   4η

   3η

    6η    

22

Πουλιόπουλος Πούλιος

Χημικός

   3η  

   4η  

    

   3η

   

23

Σεραφειμίδης Παναγιώτης

Χημικός

  

  

   3η   

    

    3η

24

Μαρινάκη Ευαγγελία

Βιολόγος

   5η  

   2η

     

           

    2η

25

Βλάχου Αλεξάνδρα

Αγγλικών

   3η

   2η    

   4η

 

     

26

Λάσκαρη Ελένη

Αγγλικών

 

   3η  

 

   4η  

    2η   

27

Ανδριάκαινα Παναγιώτα

Οικονομολόγος

    

   4η   

 

    

   

28

Ζαχαριάδης Θεόδωρος

Οικονομολόγος

    

   4η  

    

    

 

29

Τζιαρού Ευανθία

Οικονομολόγος

  2η ,3η   

     

    4η          

    

   

30

Κώτσια Ξανθίππη

Κοινωνιολόγος

    

   3η  

    

   4η

    4η

31

Καλίτσος Ιωάννης

Νομικός

   

      

    5η  

   3η

    2η

32

Λεβάκου Μαρία

Πληροφορικός

    

    

   

   4η

   

33

Σταυρίδης Δημήτριος

Πληροφορικός

   

   5η   

    

   5η

    3η

34

Σαπρανίδης Αβραάμ

Φυσικής Αγωγής

 

    

    

 

    4η

35

Σπαΐας Άγγελος

Φυσικής Αγωγής

   3η  

   4η

    4η

    

 

36

Παπαλάμπρου Ειρήνη

Καλλιτεχνικών

    

 

 

   5η

 

Οι αριθμοί στις στήλες των ημερών αντιστοιχούν στις ώρες του ημερήσιου προγράμματος η χρονική διάρκεια των οποίων είναι:

 1η ώρα:        8:15 - 9:00

 2η ώρα:        9:05 - 9:50

 3η ώρα:      10:00 - 10:45

 4η ώρα:      10:50 - 11:40

 5η ώρα:      11:50 - 12:35

 6η ώρα:      12:40 - 13:25

 7η ώρα:      13:30 - 14:10